Bezpieczeństwo

 

Wyłącznie oryginalne produkty

Produkty, które można u nas kupić, nabywamy wyłącznie u certyfikowanych dostawców. Fakt ten uniemożliwia uzyskanie produktów gorszej jakości, czy też nieoryginalnych.

O jakości naszych produktów każdego dnia przekonują się nowi Klienci, którzy bardzo chętnie do nas powracają.

Skąd tak niskie ceny?

Bez wątpienia to jedno z najczęściej zadawanych nam pytań. Jak to możliwe, że nasze ceny są często o kilkadziesiąt procent niższe, niż w klasycznych sklepach, skoro mamy tych samych dostawców?

Odpowiedź jest bardzo prosta. W odróżnieniu od klasycznych sklepów nasze marże są dużo niższe. Co więcej nie płacimy wysokich czynszów za wynajem lokali w centrach miast, nie opłacamy dziesiątek pracowników, dlatego też ceny możemy mieć dużo niższe. Trzeba wziąć pod uwagę, iż sprzedajemy dużo więcej produktów niż klasyczne sklepy, a co za tym idzie kupujemy dużo więcej od dostawców dzięki czemu uzyskujemy dużo niższe ceny zakupu.

Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaoferować ceny, których nie da się znaleźć w żadnym innym sklepie.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Nie jesteś pewny czy zamawiasz właściwy produkt? U nas niczym nie ryzykujesz! Każdy towar można zwrócić do 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podawania powodu zwrotu. Masz zatem dłuższą gwarancję zwrotu pieniędzy niż w klasycznym sklepie! W przypadku, gdy produkt jest nieużywany, zwrócony w oryginalnym opakowaniu wraz z wszystkimi akcesoriami zwrócimy Ci pełną kwotę pieniędzy.

Wiemy, że podstawą zakupów przez internet jest zaufanie. Najbardziej zależy nam na Twoim zadowoleniu z naszych usług, Dokładamy więc wszelkich starań, by podwyższać ich standard.

W przypadku jakichkolwiek sugestii i porad prosimy napisz do nas: kontakt@twoj-smartfon.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl